Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Kings of Mulberry Street (2019) me titra shqip
Kings of Mulberry Street (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Kings of Mulberry Street (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Kings of Mulberry Street (2019) ne gjuhen angleze
Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin jetën të gjitha familjeve. Kjo është aventura për drejtësi e dy shokëve të vegjël.

Aktoret Kryesor
Komente