Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Kin (2018) me titra shqip
Kin (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Kin (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Kin (2018) ne gjuhen angleze
I ndjekur nga një kriminel hakmarrës, federalët dhe një bandë e ushtarëve nga jashtë planetit, një ish i dënuar dhe një vëlla adoleshent i adoptuar, detyrohen të shkojnë në arrati me një armë me origjinë misterioze, si mbrojtja e tyre e vetme.

Aktoret Kryesor
Komente