Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Richard Gabai

Regjizor: Richard Gabai

Richard is a veteran of Film and Television with an incredibly diverse body of work. He just wrapped "Justice," a period Western starring Jackson Rathbone, Jamie-Lynn Sigler, Steven Lang, Nathan Parsons, Ellen Hollman, Quenton Aaron, and Robert Carradine which has been picked up by Universal for a 2017 Theatrical release. His career began with a ...
Shfleto te gjithe filmat e Richard Gabai
Cover e Filmit
Filmi Justice (2017) me titra shqip
Justice (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Justice (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Justice (2017) ne gjuhen angleze
Një marshall i Shteteve të Bashkuara kërkon të vendosë drejtëse për vdekjen e vëllait të tij. Ai mbron një qytezë të vogël nga një kryebashkiak i korruptuar dhe banda e tij që kanë qëllim të deklarojnë Luftën Civile.

Komente