Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Matthew A. Brown

Regjizor: Matthew A. Brown

Matthew A. Brown was born in Cape Town, South Africa. He is a writer and director, known for Julia (2014), Albanian Gangster (2018) and Crush (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Matthew A. Brown
Cover e Filmit
Filmi June (2015) me titra shqip
June (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin June (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin June (2015) ne gjuhen angleze
Një çift pa fëmijë, Dejvi dhe Lili, birësojmë një vajzë me emrin Xhuna. Asnjë familje nuk e do sepse ajo shkakton vazhdimisht gjëra të këqija. Me kalimin e kohës çifti zbulon se vajza ka fuqi mbinatyrore dhe vendosin të merren me të për ta bërë mirë, por shoku imagjinar i vajzës, xhindi Eiri, ka opinion të ndryshëm... Ndiqni filmin për ta zbuluar!

Komente