Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Julieta (2016) me titra shqip
Julieta (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Julieta (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Julieta (2016) ne gjuhen angleze
Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet më të rëndësishme për vajzën e saj që nuk e ka takuar prej 13 vitesh.

Aktoret Kryesor
Komente