Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Jonathan (2018) me titra shqip
Jonathan (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Jonathan (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Jonathan (2018) ne gjuhen angleze
Xhonatani lë zyrën çdo ditë në mesditë. Kur kthehet në shtëpi, ai fle gjumë. Çdo mëngjes zgjohet dhe ka të përgatitur një mëngjes për të së bashku me një video që i tregon atij për pjesën e dytë të ditës së tij.

Aktoret Kryesor
Komente