Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Johnny English Strikes Again (2018) me titra shqip
Johnny English Strikes Again (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Johnny English Strikes Again (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Johnny English Strikes Again (2018) ne gjuhen angleze
Pasi një sulm kibernetik zbulon identitetin e tërë agjentëve të fshehtë në Britani, Xhoni English detyrohet të largohet nga pensioni dhe të gjej kriminelin përgjegjës. Vini re: Data e lëshimit të filmit Johnny English Strikes Again është caktuar për në 10 Tetor 2018!

Aktoret Kryesor
Komente