Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Johnny English (2003) me titra shqip
Johnny English (2003)

Kerko burime online per te shikuar filmin Johnny English (2003) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Johnny English (2003) ne gjuhen angleze
Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.

Komente