Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi It: Chapter Two (2019) me titra shqip
It: Chapter Two (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin It: Chapter Two (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin It: Chapter Two (2019) ne gjuhen angleze
“It: Chapter 2” Xhirimet kanë nisur zyrtarisht. Konfirmimi vjen nga James McAvoy, në kastin adult të aktorëve në vazhdimin e filmin horror që arkëtoi mbi 700 milionë dollarë në të gjithë botën. Mes interpretuesve të tjerë në këtë film janë edhe Jessica Chastain në rolin e Beverly dhe McAvoy që interpreton Bill. Me ta do të jenë edhe Bill Hader si Richie Tozier, Jay Ryan do të jetë Ben Hanscom, Isaiah Mustafa si Mike Hanlon dhe Andy Bean në rolin e Stanley Uris. Bill Skarsgard do të jetë përsëri klouni i tmerrshëm Pennywise. Pjesa 2 do të ambientohet 27 vite më pas filmit të parë kur “Klubi i Deshtakeve”, tani adult, rikthehet në Derry për të luftuar një herë e përgjithmonë të keqen që ndodhet në qytet.

Aktoret Kryesor
Komente