Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ironclad (2011) me titra shqip
Ironclad (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ironclad (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ironclad (2011) ne gjuhen angleze
Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Baronit, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Xhonit.

Aktoret Kryesor
Komente