Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Sean Penn

Regjizor: Sean Penn

Sean Penn is a powerhouse film performer capable of intensely moving work, who has gone from strength to strength during a colourful film career, and who has drawn much media attention for his stormy private life and political viewpoints. Sean Justin Penn was born in Los Angeles, California, the second son of actress Eileen Ryan (née Annucci) and ...
Shfleto te gjithe filmat e Sean Penn
Cover e Filmit
Filmi Intro the Wild me titra shqip
Intro the Wild

Kerko burime online per te shikuar filmin Intro the Wild me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Intro the Wild ne gjuhen angleze
Pas diplomimit në Emory University, student i lartë dhe atleti Christopher McCandless braktis pasurinë e tij, të gjitha kursimet e tij prej 24.000 dollarë i jep për bamirësi Alaska për të jetuar në shkretëtirë. Përgjatë rrugës, Christopher ballafaqohet me një seri të karaktereve që formësojnë jetën e tij.

Komente