Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Inhumanity (2018) me titra shqip
Inhumanity (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Inhumanity (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Inhumanity (2018) ne gjuhen angleze
Duke i shpëtuar vdekjes nga një vrasës serial famëkeq, Gjesa Dikson zgjohet nga koma për të mësuar se babai i saj ka kryer vetëvrasje.Dyshuese, ajo heton vetëvrasjen e dyshimtë dhe zbulon një konspiracion të errët të korporatave që përfshin policinë dhe vrasësin psikik që pothuajse i mori jetën.

Aktoret Kryesor
Komente