Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ingenium (2018) me titra shqip
Ingenium (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ingenium (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ingenium (2018) ne gjuhen angleze
Ndërsa jeta e Felicitas është kthyer përmbys, ajo nuk e di nëse makthet e saj po dominojnë apo diçka tjetër më e madhe po përpiqet ta kontrolloj atë- dhe mënyra e vetme për të zbuluar të vërtetën është shoqja e saj më e mirë Natasha e cila është e mbyllur në çmendinë.

Aktoret Kryesor
Komente