Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) me titra shqip
Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981)

Kerko burime online per te shikuar filmin Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) ne gjuhen angleze
Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark : Në 1936, arkeologu dhe aventurieri Indiana Xhons u punësua nga qeveria e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të gjetur Arkën e Marrëveshjes përpara se nazisti Adolf Hitler të merrte vesh mbi fuqitë e saj të mbinatyrshme.

Aktoret Kryesor
Komente