Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi In the Line of Duty 4 (1989) me titra shqip
In the Line of Duty 4 (1989)

Kerko burime online per te shikuar filmin In the Line of Duty 4 (1989) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin In the Line of Duty 4 (1989) ne gjuhen angleze
Një polic nga Hong Kongu dhe dy polic amerikanë ndjekin një punëtor të dyshuar porti dhe bashkëpunojnë për të zbuluar se i dyshuari është një dëshmitar që arratiset nga CIA dhe nga policët e korruptuar....

Aktoret Kryesor
Komente