Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi In Search of Fellini (2017) me titra shqip
In Search of Fellini (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin In Search of Fellini (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin In Search of Fellini (2017) ne gjuhen angleze
Një vajzë e turpshme e cila adhuron filmat por jo realitetin përballet me realitetin e çuditshëm të filmave të regjisorit Federiko Felini. Ajo niset në një udhëtim nëpër Itali në kërkim të tij dhe përgjigjeve të pyetjeve të saj. A do ta gjejë ajo atë që kërkon?

Komente