Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Gjatesia 104 Minuta
  • Viti i publikimit 2016
  • IMDB 6.1
  • Western
Regjia
Ti West

Regjizor: Ti West

Ti West was born on October 5, 1980 in Wilmington, Delaware, USA. He is a director and writer, known for V/H/S (2012), The House of the Devil (2009) and The Innkeepers (2011).
Shfleto te gjithe filmat e Ti West
Cover e Filmit
Filmi In a Valley of Violence (2016) me titra shqip
In a Valley of Violence (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin In a Valley of Violence (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin In a Valley of Violence (2016) ne gjuhen angleze
Një i huaj misterioz dhe sulm i papritur dhune e kthen një fshat të qetë në një strofull hakmarrjeje të përgjakshme.

Komente