Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi In a Relationship (2018) me titra shqip
In a Relationship (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin In a Relationship (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin In a Relationship (2018) ne gjuhen angleze
Çifti i lidhur prej kohësh, Ouen dhe Helli po ndahen (ose ndoshta jo?). Kur marrëdhënia e tyre arrin një pikë kthese, Meti dhe Uilla fillojnë një romancë të tyre. Një kronikë qesharake, e ndjerë thellësisht gjatë një verë në jetën e dy çifteve.

Aktoret Kryesor
Komente