Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi In a Better World (2010) me titra shqip
In a Better World (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin In a Better World (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin In a Better World (2010) ne gjuhen angleze
Jeta e dy familjeve, daneze dhe suedeze ndërthuret me njëra-tjetrën me gjithë peripecitë e së përditshmes. Kristian, një djalosh që ka humbur të ëmën nga kanceri dhe Elias, një djalë që vuan bullizmin e shokëve të klasës, njihen bashkë për t'u bërë shokë në të mirë e në të keqe.

Aktoret Kryesor
Komente