Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Illang: The Wolf Brigade (2018) me titra shqip
Illang: The Wolf Brigade (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Illang: The Wolf Brigade (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Illang: The Wolf Brigade (2018) ne gjuhen angleze
Në vitin 2029, një skuadër speciale e policisë lufton një grup terrorist që kundërshton ribashkimin e dy shteteve koreane. Por, pas kësaj lufte, qëndrojnë intriga dhe të fshehta pa fund...

Aktoret Kryesor
Komente