Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ikinci Sans (2016) me titra shqip
Ikinci Sans (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ikinci Sans (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ikinci Sans (2016) ne gjuhen angleze
Një mësuese matematike e bukur, Jasemina, kryqëzon rrugën me një gustator karizmatik, Qemalin. Jasemina po merr veten nga një martesë e përfunduar keq dhe me djalin e saj për të cilin kujdeset e ëma e saj. Qemali është shumë social dhe i shkathët, i cili do të arratiset nga e shkuara. Të dy ata do të kërkojnë te njeri-tjetri një mundësi të dytë...

Aktoret Kryesor
Komente