Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi If Beale Street Could Talk (2018) me titra shqip
If Beale Street Could Talk (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin If Beale Street Could Talk (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin If Beale Street Could Talk (2018) ne gjuhen angleze
Kur Foni akuzohet padrejtësisht për një krim që nuk e ka kryer, tërë familja e tij i qëndron pranë dhe përpiqet ta shpëtoj nga një system gjyqësor dhe polici e korruptuar dhe diskriminuese. Kjo është historia e dashurisë e dy të rinjve me ngjyrë që përballen me vështirësitë dhe racizmin në Amerikë, por që pavarësisht gjithçkaje nuk reshtin së luftuari për një familje të lumtur.

Aktoret Kryesor
Komente