Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Iceman: The Time Traveller (2018) me titra shqip
Iceman: The Time Traveller (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Iceman: The Time Traveller (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Iceman: The Time Traveller (2018) ne gjuhen angleze
Roja perandorake dhe tre miqtë e tij tradhtarë të fëmijërisë, të urdhëruar për ta ndjekur, varrosen aksidentalisht dhe mbahen të ngrirë në kohë. Pas 400 vjetëve shkrihen për të vazhduar betejën që lanë pas. A mund ta ndryshojë njeriu fatin e tij, kur ka në dorë një rruzull kohor magjik?

Aktoret Kryesor
Komente