Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi I’ll Be Next Door for Christmas (2018) me titra shqip
I’ll Be Next Door for Christmas (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin I’ll Be Next Door for Christmas (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin I’ll Be Next Door for Christmas (2018) ne gjuhen angleze
Një komedi për një familje të çmendur pas krishtlindjeve, me përjashtim të vajzës 16 vjeçare. Kur i dashuri i saj vjen ta vizitojë, ajo vendos ta ruajë nga fiksimi i familjes së saj mbi krishtlindjet, ndaj punëson dy aktorë për t'u shtirur si prindërit e saj dhe organizon një darkë të rreme krishtlindje në shtëpinë e fqinjit të saj. Çfarë mund të shkojë keq?

Aktoret Kryesor
Komente