Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi I Want to Eat Your Pancreas (2018) me titra shqip
I Want to Eat Your Pancreas (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin I Want to Eat Your Pancreas (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin I Want to Eat Your Pancreas (2018) ne gjuhen angleze
Një djalë i ri fillon të dashurohet me një nga shoqet e tij të klasës, e cila ngadalë po vdes nga një sëmundje fatale e pankreasit dhe e ndihmon atë të jetojë jetën e saj në maksimum para se ajo të largohet.

Aktoret Kryesor
Komente