Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi I Believe in Miracles (2015) me titra shqip
I Believe in Miracles (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin I Believe in Miracles (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin I Believe in Miracles (2015) ne gjuhen angleze
Historia e ekipit të Nottingham Forest që bëri histori, duke fituar Kupën Evropiane në vitet 1979 dhe 1980, të udhëhequr nga trajneri Brian Cloughu dhe asistenti i tij Peter Taylori.

Aktoret Kryesor
Komente