Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) me titra shqip
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) ne gjuhen angleze
Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjesë në një lundrim në det për përbindëshat që e dashurojnë detin. Por ata nuk e dinë që barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing që përbuz përbindëshat. Si do ta shpëtojë familjen konti?

Aktoret Kryesor
Komente