Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hotel Transylvania (2012) me titra shqip
Hotel Transylvania (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hotel Transylvania (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hotel Transylvania (2012) ne gjuhen angleze
Pas vdekjes së gruas së tij, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis dhe për të shërbyer si një vendstrehim për të gjithë përbindshat e botës.

Aktoret Kryesor
Komente