Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hotel Mumbai (2019) me titra shqip
Hotel Mumbai (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hotel Mumbai (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hotel Mumbai (2019) ne gjuhen angleze
Filmi tregon historinë e vërtetë të sulmit terrorist të hotelit Taxh në Mumbai. Stafi i hoteli rrezikon jetën për t'i mbajtur të gjithë të sigurt teksa njerëzit bëjnë sakrifica të paimagjinueshme për të mbrojtur veten dhe familjet e tyre.

Aktoret Kryesor
Komente