Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Scott Cooper

Regjizor: Scott Cooper

Scott Cooper was born in 1970 in Abingdon, Virginia, USA. He is an actor and director, known for Crazy Heart (2009), Out of the Furnace (2013) and Black Mass (2015).
Shfleto te gjithe filmat e Scott Cooper
Cover e Filmit
Filmi Hostiles (2017) me titra shqip
Hostiles (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hostiles (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hostiles (2017) ne gjuhen angleze
Në vitin 1892, një kapiten legjendar i ushtrisë amerikane, pranon të shoqërojë një shef të indigjenëve dhe familjen e tij në shtëpi, nëpërmjet një territori të rrezikshëm.

Komente