Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Holy Motors (2012) me titra shqip
Holy Motors (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Holy Motors (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Holy Motors (2012) ne gjuhen angleze
Ndërsa shoferja e tij besnike e shëtit nëpër Paris me limuzinë, një njeri misterioz ndryshon rrobat dhe pamjen e tij, për të luajtur role të çuditshme, të shkruara përgjysmë... Udhëtimi fizik i zotit Oskar mes personazhesh në dukje të palidhura, është shumë i ngjashëm me udhëtimin që bën çdo natë, në ëndrra, mendja njerëzore.

Aktoret Kryesor
Komente