Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Holmes & Watson (2018) me titra shqip
Holmes & Watson (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Holmes & Watson (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Holmes & Watson (2018) ne gjuhen angleze
Detektivi Sherlok Holms dhe Dr. Xhon Uatsoni bashkojnë forcat për të hetuar një vrasje misterioze në Buckingham Palace. Duket çështje e lehtë, pasi të gjitha shenjat të çojnë te Xhejms Moriarti, por shumë shpejt, Sherloku do të nisë të dyshojë te një njeri që e ka shumë afër... Kush është ai që e njeh aq mirë dhe që tallet me të? A do të kapet vrasësi para se mbretëresha të bëhet viktima e tij e ardhshme?

Aktoret Kryesor
Komente