Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Holiday (2018) +18 me titra shqip
Holiday (2018) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin Holiday (2018) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Holiday (2018) +18 ne gjuhen angleze
KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në ato që nuk mund të quhen pushime, në qytetin bregdetar të Bodrumit, në rivierën turke.

Aktoret Kryesor
Komente