Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Sacha Gervasi

Regjizor: Sacha Gervasi

Sacha Gervasi was born in 1966 in London, England. He is a writer and director, known for The Terminal (2004), Henry's Crime (2010) and Hitchcock (2012). He has been married to Jessica de Rothschild since 2010.
Shfleto te gjithe filmat e Sacha Gervasi
Cover e Filmit
Filmi Hitchcock (2012) me titra shqip
Hitchcock (2012)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hitchcock (2012) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hitchcock (2012) ne gjuhen angleze
Një histori dashurie mes regjisorit Alfred Hitchcock dhe gruas Alma Reville gjatë filmimit të filmit Psycho në vitin 1959.

Komente