Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hit-and-Run Squad (2019) me titra shqip
Hit-and-Run Squad (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hit-and-Run Squad (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hit-and-Run Squad (2019) ne gjuhen angleze
Skuadra policore e aksidenteve i vihet pas një biznesmeni të ri, të fiksuar pas shpejtësisë dhe makinave, i cili ka lidhje korruptive me zyrtarë të lartë të politikës dhe rendit.

Aktoret Kryesor
Komente