Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi High Strung Free Dance (2018) me titra shqip
High Strung Free Dance (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin High Strung Free Dance (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin High Strung Free Dance (2018) ne gjuhen angleze
Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.

Aktoret Kryesor
Komente