Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hidden Man (2018) me titra shqip
Hidden Man (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hidden Man (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hidden Man (2018) ne gjuhen angleze
Në pritje të fillimit të luftës Sino-Japoneze, një spiun kthehet në Kinë për tu hakmarrë, por e gjen veten në mes të një seti loje intrigash, dashurie dhe skemash të papritura.

Aktoret Kryesor
Komente