Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Her Blue Sky (2019) me titra shqip
Her Blue Sky (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Her Blue Sky (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Her Blue Sky (2019) ne gjuhen angleze
Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t'u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i dashuri i saj, Shinosuke, kthehet në qytet për të performuar në një festival muzikor. Në të njëjtën kohë kur dy ish të dashuruarit ritakohen, Aoi takon Shinosuken adoleshent, i cili kishte udhëtuar në kohë dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të.

Aktoret Kryesor
Komente