Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Henchmen (2018) me titra shqip
Henchmen (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Henchmen (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Henchmen (2018) ne gjuhen angleze
Kur bota kërcënohet nga një super njeri djallëzor, një adoleshent dhe mësuesi i tij bashkohen për ta ndaluar.

Aktoret Kryesor
Komente