Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Hellboy (2019) me titra shqip
Hellboy (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hellboy (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hellboy (2019) ne gjuhen angleze
Bazuar në novelën e animuar të Mike Mignola-s, Hellboy "Djali i Ferrit", i ngecur mes dy botëve, asaj relale dhe asaj mbinatyrore, përballet me një magjistare të lashtë të betuar për hakmarrje...

Aktoret Kryesor
Komente