Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Vincenzo Natali

Regjizor: Vincenzo Natali

Vincenzo Natali was born on January 6, 1969 in Detroit, Michigan, USA. He is known for his work on Cube (1997), Splice - Das Genexperiment (2009) and Paris, je t'aime (2006).
Shfleto te gjithe filmat e Vincenzo Natali
Cover e Filmit
Filmi Haunter (2013) me titra shqip
Haunter (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Haunter (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Haunter (2013) ne gjuhen angleze
Lisa Xhonson do dhe një ditë për të mbushur 16 vjeç. Dhe kështu do të mbetet përgjithmonë. Ajo dhe familja e saj kanë vdekur dhe janë dënuar ta përsërisin atë ditë të fundit fatkeqe para se të vriteshin të gjithë më 1985. Vetëm Lisa është “zgjuar” dhe ka kuptuar se çfarë po ndodh. Ajo fillon të ndihet sikur po përndiqet, por “fantazma” del se është Olivia, një vajzë e gjallë e cila jeton në shtëpi në ditët e sotme së bashku me familjen e saj. Me ndihmën e saj, Lisa zbulon se shtëpia dikur i përkiste një vrasësi serial që rrëmbente vajza adoleshente dhe i digjte trupat e tyre në një furrë të fshehur. Kur ai vdiq, u kthye në një Përndjekës - një shpirt i keq dhe i fuqishëm, i aftë për të pushtuar të gjallët.

Komente