Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Daniel Barber

Regjizor: Daniel Barber

Daniel Barber is an award winning film and commercial director based out of London. Barber is perhaps best known for his 2009 film Harry Brown starring Michael Caine, which followed the release of his Oscar nominated short film The Tonto Woman in 2008. This year marks the anticipated release of his most recent feature project, The Keeping Room - a...
Shfleto te gjithe filmat e Daniel Barber
Cover e Filmit
Filmi Harry Brown (2009) me titra shqip
Harry Brown (2009)

Kerko burime online per te shikuar filmin Harry Brown (2009) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Harry Brown (2009) ne gjuhen angleze
Një ish-ushtarak i moshuar dhe i ve kërkon të hakmerret për vrasjen e shokut të tij më të mire, duke siguruar mënyrën e vet të drejtësisë.

Komente