Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Gjatesia 105 Minuta
  • Viti i publikimit 2009
  • IMDB 4.9
  • Horror
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Halloween II (2009) me titra shqip
Halloween II (2009)

Kerko burime online per te shikuar filmin Halloween II (2009) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Halloween II (2009) ne gjuhen angleze
Psikopati Michael Myers është përsëri i lirë dhe në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphanë. Këtë herë përbindëshi është në kërkim të motrës që ai vetë e largoi vite më parë.

Aktoret Kryesor
Komente