Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Gjatesia 93 Minuta
  • Viti i publikimit 2009
  • IMDB 8.2
  • Dramë
Regjia
Lasse Hallström

Regjizor: Lasse Hallström

Lasse Hallström was born on June 2, 1946 in Stockholm, Stockholms län, Sweden as Lars Hallström. He is a director and writer, known for Chocolat (2000), What's Eating Gilbert Grape (1993) and Hachi: A Dog's Tale (2009). He has been married to Lena Olin since March 18, 1994. They have one child. He was previously married to Malou Hallström.
Shfleto te gjithe filmat e Lasse Hallström
Cover e Filmit
Filmi Hachiko: A Dog’s Story (2009) me titra shqip
Hachiko: A Dog’s Story (2009)

Kerko burime online per te shikuar filmin Hachiko: A Dog’s Story (2009) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Hachiko: A Dog’s Story (2009) ne gjuhen angleze
Një dramë e bazuar mbi historinë e vërtetë të një profesori kolegji dhe një qeni të cilin ai e merr në shtëpi.

Komente