Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gotti (2018) me titra shqip
Gotti (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gotti (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gotti (2018) ne gjuhen angleze
Historia e bosit të krimit Xhon Gotti dhe e të birit të tij... Vjen së shpejti në cilësinë HD...

Aktoret Kryesor
Komente