Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Gareth Edwards

Regjizor: Gareth Edwards

Gareth James Edwards was born on June 1, 1975 in the English town of Nuneaton, Warwickshire. Growing up, he admired movies such as the 1977 classic "Star Wars", and went on to pursue a film career. He even cites George Lucas and Steven Spielberg as his biggest influences. Edwards studied BA (Hons) Film & Video at the University for the Creative ...
Shfleto te gjithe filmat e Gareth Edwards
Cover e Filmit
Filmi Godzilla (2014) me titra shqip
Godzilla (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Godzilla (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Godzilla (2014) ne gjuhen angleze
Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë.

Komente