Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Gnome Alone (2017) me titra shqip
Gnome Alone (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Gnome Alone (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Gnome Alone (2017) ne gjuhen angleze
Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë të vetmit që mund ta mbrojnë qytetin dhe të gjithë botën nga fundi i sigurt.

Aktoret Kryesor
Komente