Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ghost Stories (2017) me titra shqip
Ghost Stories (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ghost Stories (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ghost Stories (2017) ne gjuhen angleze
Filip Gudman është një profesor që vihet në ndjekje të disa çështjeve të mistershme duke u munduar të shpjegojë pse nuk janë të frikshme. Por tre çështje pushtimi shpirtrash që do i jepen do e bëjnë dhe atë vetë dyshues dhe të paaftë t'i përgjigjet të pashpjegueshmes.

Aktoret Kryesor
Komente