Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Ghost Rider (2007) me titra shqip
Ghost Rider (2007)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ghost Rider (2007) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ghost Rider (2007) ne gjuhen angleze
Kur një pilot motoçikletash, Xhoni Blaze, shet shpirtin e tij tek djalli për të shpetuar jetën e të atit, ai transformohet në Pilotin Fantazmë, gjahtari i djallit, dhe dërgohet të kapë gjithë mëkatarët.

Aktoret Kryesor
Komente