Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Rupert Sanders

Regjizor: Rupert Sanders

Rupert Sanders was born on March 16, 1971 in Westminster, London, England. He is a director and writer, known for Snow White and the Huntsman (2012), Ghost in the Shell (2017) and Black Hole (2010). He was previously married to Liberty Ross.
Shfleto te gjithe filmat e Rupert Sanders
Cover e Filmit
Filmi Ghost in the Shell (2017) me titra shqip
Ghost in the Shell (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Ghost in the Shell (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Ghost in the Shell (2017) ne gjuhen angleze
Në një të ardhme ku ndarja mes robotëve dhe njerëzve është shumë e zbehtë, Majorja është një ushtare e përmirësuar kibernetikisht për të luftuar kriminelët më të rrezikshëm në botë.

Komente